-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33690000-3 Лікарські засоби різні, Лабораторні реактиви, НК 024:2023 код 61025 - Такролімус терапевтичний лікарський, моніторинг IVD (діагностика in vitro), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз (НК 031:2024 код W0102080603 - ТАКРОЛІМУС); НК 024:2023 код 55443 - Такролімус, терапевтичний лікарський моніторинг IVD (діагностика in vitro ), калібратор (НК 031:2024 код W0102152299 - СТАНДАРТИ І КАЛІБРАТОРИ – ІМУНОХІМІЯ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 58236 - Буферний розчин для промивання IVD (діагностика in vitro ), автоматичні/ напівавтоматичні системи (НК 031:2024 код W01029003 - БУФЕРИ (НЕ ПРИПИСАНІ ДО ПЕВНОГО КЛАСУ), ДОДАТ. РЕАКТИВИ, ТОЩО (ІХ)); НК 024:2023 код 60456 - Численні імуносупресори, терапевтичний лікарський моніторинг IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал (НК 031:2024 код W0102152099 - КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ – ІМУНОХІМІЯ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 61001 - Циклоспорин А/ циклоспорин терапевтичний лікарський, моніторинг IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз (НК 031:2024 код W0102080601 - ЦИКЛОСПОРИН, ЗАГАЛЬНИЙ); НК 024:2023 код 55439 - Циклоспорин А/ циклоспорин, терапевтичний лікарський моніторинг IVD (діагностика in vitro ), калібратор (НК 031:2024 код W0102152299 - СТАНДАРТИ І КАЛІБРАТОРИ – ІМУНОХІМІЯ – ІНШЕ)
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-004965-a
Закупівля здійснюється відповідно до пункту 37 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про публічні закупівлі” з урахуванням особливостей затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» в редакції постанови Кабінету Міністрів України №471 від 12.05.2023 – із змінами
Завершена
325 489.38
UAH без ПДВ
Номер:
bbd2a872fa8e44248b68c710257f78e2
Внутрішній номер закупівлі:
29940170
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-004965-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985423
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПЛОЩА СОБОРНА, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трегубова Наталія Сергіївна 380562339500 tender.dnepr@ukr.net http://www.m.mechnikova.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
325 489.38 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 12:33 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 12:33 - 06.08.2026 17:00
Аукціон:
з 07.08.2026 11:48
Період кваліфікації:
06.08.2026 17:00 - 13.08.2026 10:51
Період завантаження договору:
19.08.2026 00:00 - 29.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴325 489.38 33690000-3 Лікарські засоби різні, Лабораторні реактиви, НК 024:2023 код 61025 - Такролімус терапевтичний лікарський, моніторинг IVD (діагностика in vitro), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз (НК 031:2024 код W0102080603 - ТАКРОЛІМУС); НК 024:2023 код 55443 - Такролімус, терапевтичний лікарський моніторинг IVD (діагностика in vitro ), калібратор (НК 031:2024 код W0102152299 - СТАНДАРТИ І КАЛІБРАТОРИ – ІМУНОХІМІЯ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 58236 - Буферний розчин для промивання IVD (діагностика in vitro ), автоматичні/ напівавтоматичні системи (НК 031:2024 код W01029003 - БУФЕРИ (НЕ ПРИПИСАНІ ДО ПЕВНОГО КЛАСУ), ДОДАТ. РЕАКТИВИ, ТОЩО (ІХ)); НК 024:2023 код 60456 - Численні імуносупресори, терапевтичний лікарський моніторинг IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал (НК 031:2024 код W0102152099 - КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ – ІМУНОХІМІЯ – ІНШЕ); НК 024:2023 код 61001 - Циклоспорин А/ циклоспорин терапевтичний лікарський, моніторинг IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз (НК 031:2024 код W0102080601 - ЦИКЛОСПОРИН, ЗАГАЛЬНИЙ); НК 024:2023 код 55439 - Циклоспорин А/ циклоспорин, терапевтичний лікарський моніторинг IVD (діагностика in vitro ), калібратор (НК 031:2024 код W0102152299 - СТАНДАРТИ І КАЛІБРАТОРИ – ІМУНОХІМІЯ – ІНШЕ)