• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Нафта і дистиляти

Завершена

5 620 750.00 UAH без ПДВ
Номер: bdb8b8b3a2504fbcb2f9bc3ca12f22a3
Внутрішній номер закупівлі: 29938990
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-29-003785-a   
Замовник: Управління поліції охорони в Дніпропетровській області
Контактна особа: Яна Куценко +380563744506 janvlasuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 620 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 29.07.2026 11:34 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.07.2026 11:34 - 06.08.2026 11:29
Аукціон: 07.08.2026 15:10 - 07.08.2026 15:33
Період кваліфікації: 07.08.2026 15:33 - 07.08.2026 16:07
Період завантаження договору: 13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 620 750.00 Нафта і дистиляти