• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Деталі контактної мережі

Деталі контактної мережі

Завершена

786 564.85 UAH без ПДВ
Номер: 92754acf485d413e9ca9407972ea75e3
Внутрішній номер закупівлі: 29938071
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-29-002863-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Круть Євген Олегович 380567930542 E.Krut@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 786 564.85 UAH без ПДВ
Період уточнення: 29.07.2026 10:56 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.07.2026 10:56 - 06.08.2026 09:00
Аукціон: з 07.08.2026 11:41
Період кваліфікації: 06.08.2026 09:00 - 11.08.2026 14:50
Період завантаження договору: 17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴700 068.65 Лот 1 - Елементи електричних схем
  • Лот №2 ₴86 496.20 Лот 2 - З’єднувачі та контактні елементи