-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вантажопасажирський автомобіль
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-002640-a
Торги не відбулися
1 000 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
3ad51f87374848f094c1740d6979aa0c
Внутрішній номер закупівлі:
29937849
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-002640-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСТЕПЛОЕНЕРГО" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32097750
-
Адреса:
50008, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вулиця Космонавтів, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Медведєва Оксана Вікторівна 380984478359 teploenergo2019@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 10:59 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 10:59 - 06.08.2026 12:00
Аукціон:
з 07.08.2026 14:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 Вантажопасажирський автомобіль