-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-011637-a
Завершена
5 200 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
028f109aae324056a61df3b7245d24c3
Внутрішній номер закупівлі:
29934189
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-011637-a
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001651
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Соборності 39
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Товаришенко Сергій Васильович +380532511878 tovserg@ssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 200 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.07.2026 17:14 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2026 17:14 - 05.08.2026 11:00
Аукціон:
06.08.2026 14:47 - 06.08.2026 15:16
Період кваліфікації:
06.08.2026 15:16 - 07.08.2026 12:29
Період завантаження договору:
13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 200 000.00 Дизельне паливо, бензин А-95