-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Компоненти для технічного обслуговування ПС А319
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-011471-a
Завершена
12 778 081.80
UAH без ПДВ
Номер:
c1d7b1bffb2b4dd4b3b0e21c32c4c821
Внутрішній номер закупівлі:
29934021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-011471-a
Замовник:
Державне авіаційне підприємство "Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25196197
-
Адреса:
08303, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул.Київський Шлях, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Бондаренко +380459597104 l.bondarenko@saeukraine.org.ua https://saeukraine.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34730000-3 Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 778 081.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.07.2026 16:59 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2026 16:59 - 05.08.2026 10:00
Аукціон:
з 06.08.2026 11:12
Період кваліфікації:
05.08.2026 10:00 - 05.08.2026 14:18
Період завантаження договору:
11.08.2026 00:00 - 21.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 778 081.80 Компоненти для технічного обслуговування ПС А319