• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами

послуги зі збирання, перевезення та оброблення відходів

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 8 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 8 днів назад

117 120.00 UAH без ПДВ
Номер: 8c2aa17957cd4911a9690f3584e8f32e
Внутрішній номер закупівлі: 29932976
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-28-010396-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
Контактна особа: Олександра Бондаренко +380487507282 o.bondarenko@port-yuzhny.com.ua http://www.port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 117 120.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.07.2026 16:14 - 07.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2026 16:14 - 10.08.2026 12:00
Аукціон: з 11.08.2026 11:51
Період кваліфікації: 10.08.2026 12:00 - 27.08.2026 14:16
Період завантаження договору: 02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴117 120.00 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами