-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки ДК 021:2015: 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-009305-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська, більш детально в тендерній документації Вид забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено На виконання вимог Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі (далі Порядку), затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року N 1082. назви товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі:Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки ДК 021:2015: 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
Завершена
188 401.97
UAH без ПДВ
Номер:
f44e316ea92441f89799b78c2b24ec90
Внутрішній номер закупівлі:
29931856
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-009305-a
Замовник:
Регіональна державна лабораторія держпродспоживслужби в Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
00703173
-
Адреса:
38751, Україна, Полтавська область, с. Горбанівка, вул. Миру, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Радевич Тетяна +380532641000 poltavabuh@pvl.gov.ua http://pvl.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
188 401.97 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.07.2026 15:35 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2026 15:35 - 05.08.2026 01:00
Аукціон:
з 06.08.2026 12:05
Період кваліфікації:
05.08.2026 01:00 - 06.08.2026 12:24
Період завантаження договору:
12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴188 401.97 Послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки ДК 021:2015: 50430000-8 - Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання