-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини для транспортних засобів (ДК 021:2015 код 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-009059-a
Торги не відбулися
148 273.40
UAH без ПДВ
Номер:
60e7e885ca1d4278adb338b91895440b
Внутрішній номер закупівлі:
29931615
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-009059-a
Замовник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362755
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Зубенка Владислава будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євген Денисенко +380982264824 denvsmns@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
148 273.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.07.2026 15:28 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2026 15:28 - 05.08.2026 09:00
Аукціон:
з 06.08.2026 11:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴148 273.40 Запасні частини для транспортних засобів (ДК 021:2015 код 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)