• Запит (ціни) пропозицій
  • Безлотова
  • КЕП
  • Prozorro Market
  • Без аукціону

Яловичина

Згідно умов договору

Торги відмінено

30 000.00 UAH без ПДВ
Номер: a88d324fbadb45fd86b4f0b7dcf3dbb5
Внутрішній номер закупівлі: 29930566
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-28-008020-a   
Замовник: Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад №17 Вінницької міської ради"
Контактна особа: Наталія Соколовська +380671048007 sad17vin@ukr.net http://dnz17.edu.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH без ПДВ
Період прийому пропозицій: 28.07.2026 14:50 - 31.07.2026 12:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яловичина
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 100 кілограм
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 21023, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Чумацька,268 На карті

Інформація про скасування

Номер: 9af944f791d749139daa586e467c0186
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: При публікації оголошення про проведення запиту пропозицій постачальників (ЗЦП) в електронній системі закупівель Prozorro було допущено технічну помилку. В електронних полях створеного запиту (ЗЦП) помилково зазначено ознаку «без ПДВ»
Дата опублікування: 28.07.2026 15:53
Дата виконання: 28.07.2026 15:53
Статус:
Виконано