-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-008004-a
Комплекс показників, що визначають її покриваність, витрату, швидкість висихання, стійкість до зношування та умови нанесення.
Завершена
4 268.00
UAH без ПДВ
Номер:
7deed35c96d54416bb43a24ea1a7d2c3
Внутрішній номер закупівлі:
29930552
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-008004-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Куликівська лікарня планового лікування" Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006337
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Пирогова,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Митус +380962223889 valentinamitus7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
4 268.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фарба інтер'єрна
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16
На карті
Емаль біла
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
16300, Україна, Чернігівська область, селище куликівка, вулиця Миколи Пирогова, будинок 16
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
НОСЕНКО НАТАЛІЯ ГРИГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2301709301
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, Чернігівський р-н селище Куликівка вул. Миру будинок 51 квартира 28
Ціна пропозиції
4 268.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.07.2026 14:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a0a88d8439454113ae76dfb693fe16d2
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-28-008004-a-a1
Постачальник:
НОСЕНКО НАТАЛІЯ ГРИГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2301709301
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, Чернігівський р-н селище Куликівка вул. Миру будинок 51 квартира 28
Номер договору:
142
Сума договору:
4 268.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Фарба інтер'єрна: 408.00000 UAH без ПДВ
Емаль біла: 910.00000 UAH без ПДВ
Емаль біла: 910.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.07.2026 14:46
Статус:
Підписаний