-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту зовнішньої траси теплопостачання будівлі моргу Криворізького відділення ДСУ "ДОБСМЕ"
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-006681-a
Завершена
25 825.00
UAH без ПДВ
Номер:
4a3b6739e9644b018dfc428b3eb81605
Внутрішній номер закупівлі:
29929228
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-006681-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
25 825.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту зовнішньої траси теплопостачання будівлі моргу Криворізького відділення ДСУ "ДОБСМЕ"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
49005, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 2б
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЗАХАРЧЕНКО СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2936305676
-
Адреса:
50024, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, пров.Маланюка Євгена будинок 16
Ціна пропозиції
25 825.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.07.2026 14:01
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
92938992bfde4bb4be3e315380bada08
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-28-006681-a-a1
Постачальник:
ЗАХАРЧЕНКО СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2936305676
-
Адреса:
50024, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, пров.Маланюка Євгена будинок 16
Номер договору:
111
Сума договору:
25 825.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.07.2026 13:57
Статус:
Підписаний