• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Комп'ютер Vinga Wolverine D8764 (I5M16G5060.D8764)

Завершена

189 360.00 UAH без ПДВ
Номер: 2894dd1a61464ab6aa0b3b912b1b6240
Внутрішній номер закупівлі: 29927812
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-28-005235-a   
Замовник: Військова частина А4640
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 189 360.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп'ютер Vinga Wolverine D8764 (I5M16G5060.D8764)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 4 штука
Період постачання 13.07.2026 - 30.11.2026
Місце постачання Україна, Харківська область На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 189 360.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.07.2026 12:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: bc33cf8a6d8a4428a844270f44b052d2
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-28-005235-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 67
Сума договору: 189 360.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Комп'ютер Vinga Wolverine D8764 (I5M16G5060.D8764) : 47 340.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 13.07.2026 12:27
Статус:
Підписаний