• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Інструменти для операційних блоків

процедура закупівля здійснюється для задоволення потреби протягом 2025 року згідно постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 за кошти спеціального фонду.

Завершена

155 851.24 UAH без ПДВ
Номер: a7ec2853805849b3b75794f887b72085
Внутрішній номер закупівлі: 29927419
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-28-004868-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Контактна особа: Горячева Наталія 380962151466,380675963609 public@nrcrm.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 155 851.24 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.07.2026 12:12 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2026 12:12 - 05.08.2026 09:00
Аукціон: з 06.08.2026 13:58
Період кваліфікації: 05.08.2026 09:00 - 06.08.2026 11:41
Період завантаження договору: 12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴155 851.24 Інструменти для операційних блоків