• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт кабінету №310 в будівлі поліклініки ДУ "ТМО МВС України по Чернігів. обл.", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 217 (код за ЕЗК ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Завершена

1 452 493.97 UAH без ПДВ
Номер: 2152089cec5b4e79838219975a044fcc
Внутрішній номер закупівлі: 29926596
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-28-004046-a   
Замовник: Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області"
Контактна особа: Надточій Любов 380462256292 nadtochiy12@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 452 493.97 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.07.2026 11:57 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2026 11:57 - 05.08.2026 00:00
Аукціон: з 05.08.2026 14:24
Період кваліфікації: 05.08.2026 00:00 - 06.08.2026 10:19
Період завантаження договору: 12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 452 493.97 Поточний ремонт кабінету №310 в будівлі поліклініки ДУ "ТМО МВС України по Чернігів. обл.", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 217 (код за ЕЗК ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)