• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобілів

Торги відмінено

227 747.72 UAH без ПДВ
Номер: 3c298d1184834994aacf0651bce7381c
Внутрішній номер закупівлі: 29926242
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-28-003694-a   
Замовник: 8 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олександр Бойко +380984545653 o.d.boiko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 227 747.72 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.07.2026 11:26 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2026 11:26 - 05.08.2026 08:00
Аукціон: з 06.08.2026 15:15
Період кваліфікації: з 05.08.2026 08:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 4b9ce41b1e514716a9fb82718bfc64d2
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Відповідно до підпункту 1 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг. Закупівля Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобілів, ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, відміняється у зв'язку з виявленими істотним несправностями двигуна внутрішнього згоряння автомобіля Mercedes-Benz GL 320, реєстраційний номер АЕ177Е, через що експлуатація транспортного засобу є неможливою та виникла необхідність у проведенні додаткової технічної діагностики двигуна для встановлення фактичної причини несправності, визначення обсягу пошкоджень, переліку необхідних запасних частин, ремонтних операцій та їх вартості. Виявлена несправність має істотний характер та безпосередньо впливає на фактичний обсяг, склад і вартість послуг з поточного ремонту, визначених у тендерній документації. Таким чином, умови закупівлі, сформовані до виявлення зазначеної несправності, не відповідають актуальному технічному стану автомобіля та фактичній потребі Замовника. Виходячи з наведеного вище, керуючись підпунктом 1 пункту 50 Особливостей, прийняти рішення про відміну відкритих торгів.
Період оскарження: 12.08.2026 13:36 - 23.08.2026 00:00
Дата опублікування: 12.08.2026 13:36
Дата виконання: 23.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴227 747.72 Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування автомобілів