• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги по технічному нагляду по об’єкту: "Послуги з благоустрою населених пунктів: поточний ремонт вулично-дорожньої мережі та штучних споруд Сумської міської територіальної громади"

Завершена

148 624.37 UAH без ПДВ
Номер: c4632bf81ad544bf9837f32db5d5b96a
Внутрішній номер закупівлі: 29925349
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-28-002794-a   
Замовник: Департамент інфраструктури міста Сумської міської ради
Контактна особа: Столяр Наталя Миколаївна 380542700597 dim@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування: Департаментом інфраструктури Сумської міської ради 19.06.2026 р. оголошені відкриті торги на закупівлю послуги по технічному нагляду по об’єкту: «Послуги із благоустрою населених пунктів: поточний ремонт вулично-дорожньої мережі та штучних споруд Сумської міської територіальної громади» за № UA-2026-06-19-009293-a. За підсумками проведеної закупівлі 09.07.2026 р. укладено Договір №501-б з переможцем ФОП Гончаренко М. М. вартістю 496 923,00 На даний час у Замовника виникла потреба у закупівлі додаткових послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця на суму 148 624,37 грн. Загальна вартість послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору.
Очікувана вартість: 148 624.37 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по технічному нагляду по об’єкту: "Послуги з благоустрою населених пунктів: поточний ремонт вулично-дорожньої мережі та штучних споруд Сумської міської територіальної громади"
Код ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
Кількість 1 послуга
Період постачання 28.07.2026 - 18.12.2026
Місце постачання 40000, Україна, Сумська область, Суми На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гончаренко М.М.
Ціна пропозиції 148 624.37 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.07.2026 10:54
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: fe2661a00692462b959d1382c4fd886f
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-28-002794-a-a1
Постачальник: ФОП Гончаренко М.М.
Номер договору: 582-б
Сума договору: 148 624.37 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 28.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №582-б_0001.pdf
pdf
ЗВІТ №UA-2026-06-19-009293-a-report.pdf
pdf
Протокол №257_0001.pdf