• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Деревина паливна (фасована)

Торги не відбулися

80 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 44093a3d16924358837340fab3209863
Внутрішній номер закупівлі: 29924408
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-28-001850-a   
Замовник: Державна установа "Держгідрографія"
Контактна особа: Руслан Сметаненко +380503940701 smetanenko@mk.hydro.gov.ua https://hydro.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 80 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.07.2026 10:18 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2026 10:18 - 05.08.2026 08:00
Аукціон: з 06.08.2026 15:33

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴80 000.00 Деревина паливна (фасована)