-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети Фарадея (30230000-0 Комп'ютерне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-009608-a
Завершена
93 280.00
UAH з ПДВ
Номер:
a264fa4e7f3d4a8194af0ef2552acc1f
Внутрішній номер закупівлі:
29920265
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-009608-a
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ПОЛТАВІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334163
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Гоголя, буд. 25
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Войтюк +380532641222 mtz@pl.dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
93 280.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пакети Фарадея
Кількість
16 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАБОРАТОРІЯ КОМП'ЮТЕРНОЇ КРИМІНАЛІСТИКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39818376
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОВУЛОК КОЛОМИЙСЬКИЙ будинок 13/23. Інформація про КБВ:Кучерук Валентин Юрійович, громадянство: Україна, Україна, 04111, місто Київ, вул.Щербаківського Данила, будинок 37, квартира 80. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50 Денисенко Сергій Михайлович, громадянство: Україна, Україна, 08600, Київська обл., місто Васильків, вул.Миру, будинок 5, квартира 81. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50
Ціна пропозиції
93 280.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.07.2026 16:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
54154b813a5c44fcaddf66ba6c28312b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-27-009608-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАБОРАТОРІЯ КОМП'ЮТЕРНОЇ КРИМІНАЛІСТИКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39818376
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОВУЛОК КОЛОМИЙСЬКИЙ будинок 13/23. Інформація про КБВ:Кучерук Валентин Юрійович, громадянство: Україна, Україна, 04111, місто Київ, вул.Щербаківського Данила, будинок 37, квартира 80. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50 Денисенко Сергій Михайлович, громадянство: Україна, Україна, 08600, Київська обл., місто Васильків, вул.Миру, будинок 5, квартира 81. Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50
Номер договору:
171
Сума договору:
93 280.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
77 733.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.07.2026 16:00
Статус:
Підписаний