-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 за ДК 021:2015: 09130000 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-008638-a
Завершена
345 416.67
UAH без ПДВ
Номер:
a90e00a7bad24d2bb2b0675cd7d18e44
Внутрішній номер закупівлі:
29919311
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-008638-a
Замовник:
Комунальне підприємтсво "Вишневе"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31780560
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, с. Карпівка, Криворызький район, вул. Центральна, 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Підгайна +380672836987, +380973379478 kpkarpovka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
345 416.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 15:36 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 15:36 - 04.08.2026 00:00
Аукціон:
04.08.2026 12:14 - 04.08.2026 12:37
Період кваліфікації:
04.08.2026 12:37 - 04.08.2026 16:44
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴345 416.67 Бензин А-95 за ДК 021:2015: 09130000 Нафта і дистиляти