-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання для системи оповіщення, код ДК 021:2015: 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-008472-a
Торги не відбулися
424 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
a235076d68794540a34d7ce4351f3ad6
Внутрішній номер закупівлі:
29919159
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-008472-a
Замовник:
КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125266
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гнідан Юлія Ігорівна 380342596056 tender@cnu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
424 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 15:44 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 15:44 - 04.08.2026 00:00
Аукціон:
з 04.08.2026 15:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴424 200.00 Обладнання для системи оповіщення, код ДК 021:2015: 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці