-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-008390-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
e5f10e23684a46cc84e4edc61d4421d1
Внутрішній номер закупівлі:
29919061
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-008390-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08803595
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підшипник 7307 (30307) внутр.пер.маточини. Газель,
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Підшипник 7305 наруж.пер.маточини ГАЗЕЛЬ
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Муфта підшипника вижимного КАМАЗ у зборі
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Опора карданного вала ЗІЛ 130, 5301 (підшипник ПРЕМІУМ закритий, посилений) (DETALKA)
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
2 940.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.07.2026 15:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
eb9db29a14194634a276bd0f322b936d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-27-008390-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
2/22/5/2/1-61
Сума договору:
2 940.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Підшипник 7307 (30307) внутр.пер.маточини. Газель,: 220.00000 UAH без ПДВ
Підшипник 7305 наруж.пер.маточини ГАЗЕЛЬ: 220.00000 UAH без ПДВ
Муфта підшипника вижимного КАМАЗ у зборі: 1 300.00000 UAH без ПДВ
Опора карданного вала ЗІЛ 130, 5301 (підшипник ПРЕМІУМ закритий, посилений) (DETALKA): 1 200.00000 UAH без ПДВ
Підшипник 7305 наруж.пер.маточини ГАЗЕЛЬ: 220.00000 UAH без ПДВ
Муфта підшипника вижимного КАМАЗ у зборі: 1 300.00000 UAH без ПДВ
Опора карданного вала ЗІЛ 130, 5301 (підшипник ПРЕМІУМ закритий, посилений) (DETALKA): 1 200.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
15.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний