-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-007826-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
a9f8d5d1e14747d9a37ab2a24284e6ef
Внутрішній номер закупівлі:
29918481
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-007826-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3022 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08803595
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Р/к рульової тяги КАМАЗ (RIDER)
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кран гальм. зворот. дії 10-3537010
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Кронштейн фільтра паливного PL-270/420
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Р/к куліси КПП КАМАЗ (3 найм) (втулка, пружина, су
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Диск зчеплення КАМАЗ (в-б) Лозовая
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Трубка палив. в зб. (К-т 8 шт.)
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Камера гальмівна з поршневим енергоакумулятором тип 20/20
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Трубки гальмівні КАМАЗ (комплект 25 шт., ПВХ)
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Штанга реактивна КамАЗ в сб. (палець + вкладиші)
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Діафрагма гальмівної камери ТІП-14
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Шкворень у компл. (Повний на а / м) ГАЗ 3302 Р1 (D = 25,1 з посиленою кришкою)
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Розподільник повітря КАМАЗ, МАЗ, Причепи 2-провідн 11.3531010-71
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Регулятор паливного. тиску ESCVME000 (NTY)
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Головка з'єднувальна М22x1,5 б/к червона (в-во Drive)
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Головка сполучна М22x1,5 б/к жовта (в-во Drive)
Кількість
1 штука
Період постачання
15.07.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
26 850.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.07.2026 15:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
cf7c3fc8f81c4519b1eeefc5d9086a6a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-27-007826-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
2/22/5/2/1-61
Сума договору:
26 850.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Р/к рульової тяги КАМАЗ (RIDER): 750.00000 UAH без ПДВ
Кран гальм. зворот. дії 10-3537010: 1 200.00000 UAH без ПДВ
Кронштейн фільтра паливного PL-270/420: 1 200.00000 UAH без ПДВ
Р/к куліси КПП КАМАЗ (3 найм) (втулка, пружина, су: 340.00000 UAH без ПДВ
Диск зчеплення КАМАЗ (в-б) Лозовая: 3 000.00000 UAH без ПДВ
Трубка палив. в зб. (К-т 8 шт.): 780.00000 UAH без ПДВ
Камера гальмівна з поршневим енергоакумулятором тип 20/20: 2 500.00000 UAH без ПДВ
Трубки гальмівні КАМАЗ (комплект 25 шт., ПВХ): 4 100.00000 UAH без ПДВ
Штанга реактивна КамАЗ в сб. (палець + вкладиші): 3 800.00000 UAH без ПДВ
Діафрагма гальмівної камери ТІП-14: 380.00000 UAH без ПДВ
Шкворень у компл. (Повний на а / м) ГАЗ 3302 Р1 (D = 25,1 з посиленою кришкою): 1 200.00000 UAH без ПДВ
Розподільник повітря КАМАЗ, МАЗ, Причепи 2-провідн 11.3531010-71: 2 000.00000 UAH без ПДВ
Регулятор паливного. тиску ESCVME000 (NTY): 5 300.00000 UAH без ПДВ
Головка з'єднувальна М22x1,5 б/к червона (в-во Drive): 150.00000 UAH без ПДВ
Головка сполучна М22x1,5 б/к жовта (в-во Drive): 150.00000 UAH без ПДВ
Кран гальм. зворот. дії 10-3537010: 1 200.00000 UAH без ПДВ
Кронштейн фільтра паливного PL-270/420: 1 200.00000 UAH без ПДВ
Р/к куліси КПП КАМАЗ (3 найм) (втулка, пружина, су: 340.00000 UAH без ПДВ
Диск зчеплення КАМАЗ (в-б) Лозовая: 3 000.00000 UAH без ПДВ
Трубка палив. в зб. (К-т 8 шт.): 780.00000 UAH без ПДВ
Камера гальмівна з поршневим енергоакумулятором тип 20/20: 2 500.00000 UAH без ПДВ
Трубки гальмівні КАМАЗ (комплект 25 шт., ПВХ): 4 100.00000 UAH без ПДВ
Штанга реактивна КамАЗ в сб. (палець + вкладиші): 3 800.00000 UAH без ПДВ
Діафрагма гальмівної камери ТІП-14: 380.00000 UAH без ПДВ
Шкворень у компл. (Повний на а / м) ГАЗ 3302 Р1 (D = 25,1 з посиленою кришкою): 1 200.00000 UAH без ПДВ
Розподільник повітря КАМАЗ, МАЗ, Причепи 2-провідн 11.3531010-71: 2 000.00000 UAH без ПДВ
Регулятор паливного. тиску ESCVME000 (NTY): 5 300.00000 UAH без ПДВ
Головка з'єднувальна М22x1,5 б/к червона (в-во Drive): 150.00000 UAH без ПДВ
Головка сполучна М22x1,5 б/к жовта (в-во Drive): 150.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
15.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний