-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти.
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-007456-a
Завершена
449 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
3999b64ab782406f97ae1ff8d3978b00
Внутрішній номер закупівлі:
29918131
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-007456-a
Замовник:
Комунальне підприємтсво "Вишневе"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31780560
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, с. Карпівка, Криворызький район, вул. Центральна, 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Підгайна +380672836987, +380973379478 kpkarpovka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
449 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 14:53 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 14:53 - 04.08.2026 00:00
Аукціон:
з 04.08.2026 14:48
Період кваліфікації:
04.08.2026 00:00 - 04.08.2026 09:19
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴449 500.00 Дизельне паливо за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти.