-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярське приладдя, 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-007292-a
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (із змінами)
Завершена
132 811.29
UAH без ПДВ
Номер:
6afc434e853e4997a3b236a052928391
Внутрішній номер закупівлі:
29917959
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-007292-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26255795
-
Адреса:
00020, Україна, Київська область, Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ ЛИПСЬКА, будинок 18/5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Гриненько Наталія Богданівна 380442777696 hrynenko@court.gov.ua http://court.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
132 811.29 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 14:47 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 14:47 - 04.08.2026 15:00
Аукціон:
05.08.2026 15:50 - 05.08.2026 16:13
Період кваліфікації:
05.08.2026 16:13 - 10.08.2026 11:26
Період завантаження договору:
16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴132 811.29 Канцелярське приладдя, 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне