• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин А-95 (талони), Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти (талони).

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська, більш детально в тендерній документації Вид забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено На виконання вимог Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі (далі Порядку), затвердженого Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 червня 2020 року N 1082. назви товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі: Бензин А-95 (талони), Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти (талони).

Торги не відбулися

44 110.00 UAH без ПДВ
Номер: e301be11363e4949a581458b5f40ccdb
Внутрішній номер закупівлі: 29917866
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-27-007194-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Марина Скотаренко +380996587469 mih_buhalter@ukr.net https://myhaylivka-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 44 110.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.07.2026 14:43 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.07.2026 14:43 - 04.08.2026 01:00
Аукціон: з 05.08.2026 12:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴44 110.00 Бензин А-95 (талони), Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти (талони).