• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Обладнання для благоустрою території (дресирувальний майданчик)

Завершена

317 362.00 UAH без ПДВ
Номер: 7c63abfd336949febf4270f99e948df0
Внутрішній номер закупівлі: 29917775
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-27-007103-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Київська міська лікарня ветеринарної медицини"
Контактна особа: Анастасія Овчіннікова +380443666402 nastiaov1@gmail.com https://kmlvm.kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 317 362.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.07.2026 14:40 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.07.2026 14:40 - 06.08.2026 10:00
Аукціон: з 07.08.2026 13:17
Період кваліфікації: 06.08.2026 10:00 - 06.08.2026 11:33
Період завантаження договору: 12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴317 362.00 Обладнання для благоустрою території (дресирувальний майданчик)