-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-006453-a
Торги не відбулися
339 028.97
UAH без ПДВ
Номер:
0535a03ed9b14ff495077312edb5f0bf
Внутрішній номер закупівлі:
29917125
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-006453-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" М. ТОРЕЦЬКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
37522155
-
Адреса:
85200, Україна, Донецька область, м. Торецьк, вул. Центральна, 55 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Салаходінова +380666203816 kz_cpmsp_dzer@ukr.net https://toretsk.pmsd.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
339 028.97 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 14:11 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 14:11 - 04.08.2026 10:00
Аукціон:
з 05.08.2026 11:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴339 028.97 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади