-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Флеш-пам'ять
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-005610-a
Завершена
36 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e0784ab5c9fe4713a07b601fd2ac2e09
Внутрішній номер закупівлі:
29916271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-005610-a
Замовник:
Військова частина А1785
×
-
Код ЄДРПОУ:
08022573
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
36 000.00 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Флеш-пам'ять "Престиж" 128 Гб метал+шкіра з логотипом УВ (с) Південь
Кількість
50 штука
Період постачання
до 30.07.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕКС ГРУП УНІВЕРСАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42134767
-
Адреса:
03113, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Грушецька будинок 9а (ЛВК-2 1 поверх) офіс 124
Ціна пропозиції
36 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.07.2026 13:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b658f177db3348ccbaea248ef3722f6f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-27-005610-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕКС ГРУП УНІВЕРСАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42134767
-
Адреса:
03113, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Грушецька будинок 9а (ЛВК-2 1 поверх) офіс 124
Номер договору:
№226
Сума договору:
36 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
30 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Флеш-пам'ять "Престиж" 128 Гб метал+шкіра з логотипом УВ (с) Південь: 720.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.07.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання:
24.07.2026 13:24
Статус:
Підписаний