-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Придбання канцтоварів
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-002441-a
Торги не відбулися
46 583.33
UAH без ПДВ
Номер:
3f5b7e9d627f41e783512c63dd3d66a2
Внутрішній номер закупівлі:
29913108
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-002441-a
Замовник:
СУМСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017631
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, м. Суми, вулиця Юрія Вєтрова, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бойко Оксана 0507470189 gev2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
46 583.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 10:48 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 10:48 - 04.08.2026 00:00
Аукціон:
04.08.2026 15:38 - 04.08.2026 16:02
Період кваліфікації:
04.08.2026 16:02 - 12.08.2026 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 583.33 Придбання канцтоварів