• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Проведення незалежної експертизи (випробувань) в ході здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про захист прав споживачів та ринковий нагляд на 2026 рік. Послуги з дослідження нехарчової продукції (Взуття) (код за ЄЗС ДК 021:2015 71900000-7 Лабораторні послуги).

Торги не відбулися

64 666.00 UAH без ПДВ
Номер: 66157c429fb041029a8e8ecd4ecfb961
Внутрішній номер закупівлі: 29912357
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-27-001678-a   
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області
Контактна особа: Олена Степанова +38046237142 post@dpsscn.gov.ua http://dpsscn.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 64 666.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.07.2026 10:16 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.07.2026 10:16 - 04.08.2026 08:00
Аукціон: з 05.08.2026 12:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴64 666.00 Проведення незалежної експертизи (випробувань) в ході здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про захист прав споживачів та ринковий нагляд на 2026 рік. Послуги з дослідження нехарчової продукції (Взуття) (код за ЄЗС ДК 021:2015 71900000-7 Лабораторні послуги).