-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-009391-a
Завершена
467 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
87df8efe86d440a8b01a7b6ef8654002
Внутрішній номер закупівлі:
29908225
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-009391-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Погранична, буд. 39/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Білецька Ольга 380932535513 bilecka_o@elektropostach.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
467 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 16:05 - 29.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 16:05 - 01.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.08.2026 12:18
Період кваліфікації:
01.08.2026 00:00 - 06.08.2026 16:56
Період завантаження договору:
12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴467 950.00 Комп'ютерне обладнання