• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікативної кампанії щодо підвищення рівня обізнаності жителів територіальної громади міста Києва з міськими політиками, послугами та сервісами)

Завершена

423 800.00 UAH без ПДВ
Номер: b905144482bf4ace996043b534067406
Внутрішній номер закупівлі: 29907551
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-24-008721-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 423 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.07.2026 15:32 - 29.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.07.2026 15:32 - 01.08.2026 00:00
Аукціон: з 03.08.2026 14:32
Період кваліфікації: 01.08.2026 00:00 - 04.08.2026 16:29
Період завантаження договору: 10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴423 800.00 Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікативної кампанії щодо підвищення рівня обізнаності жителів територіальної громади міста Києва з міськими політиками, послугами та сервісами)