-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Материнська плата, модуль пам’яті, накопичувач, відеокарта, корпус, блок живлення, кулер до процесора
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-005551-a
кошти державного бюджету
Торги не відбулися
115 520.00
UAH без ПДВ
Номер:
026b1ee1a3324087864d758edb0de216
Внутрішній номер закупівлі:
29904374
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-005551-a
Замовник:
Вінницький національний технічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070693
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, Вінниця, Хмельницьке шосе,95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михальчишина Ірина Андріївна +380680146560 stahova559@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
115 520.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 13:05 - 29.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 13:05 - 01.08.2026 12:00
Аукціон:
з 03.08.2026 14:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴115 520.00 Материнська плата, модуль пам’яті, накопичувач, відеокарта, корпус, блок живлення, кулер до процесора