-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Насоси та компресори» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 42120000-6
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-005163-a
Торги не відбулися
7 590.56
UAH без ПДВ
Номер:
28361436837d48fe93a8143eddb53a99
Внутрішній номер закупівлі:
29903992
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-005163-a
Замовник:
Головний мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945453
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, Обухівський р-н. селище Козин, вул. Обухівське шосе, будинок 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Любенко +380979775421 a.liubenko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 590.56 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 12:41 - 29.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 12:41 - 01.08.2026 08:00
Аукціон:
з 03.08.2026 11:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 590.56 «Насоси та компресори» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 42120000-6