• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з прибирання

Завершена

1 629 980.04 UAH без ПДВ
Номер: 68d615acbc7d4dec8fa444fa53480f06
Внутрішній номер закупівлі: 2990235
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-31-000941-c   
Замовник: ДП «Центр оцінки та інформації»
Контактна особа: Титаренко Альона Вікторівна +380445178384 tender@dpcoi.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відсутність достатньої кількості учасників при проведенні двох відкритих торгів, які в подальшому не відбулись за наступними ідентифікаторами закупівлі в електронній системі публічних закупівель: UA-2018-12-18-001293-a, UA-2019-01-03-000086-a.
Очікувана вартість: 1 629 980.04 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 02002, Україна, Київська область, м. Київ, пров. Рильський, 8А; вул. Євгена Сверстюка, 15; вул. Січових Стрільців, 73 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП «КАЧАЛО ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ»

Оскарження: 31.01.2019 16:52 - 11.02.2019 00:00
Ціна пропозиції 1 629 980.04 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.01.2019 17:00
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 207311f82f8e41c9bcc5519ee5ba7e06
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-31-000941-c-b1
Постачальник: ФОП «КАЧАЛО ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ»
Номер договору: 07-43/19
Сума договору: 1 961 621.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.02.2019 00:00 - 06.03.2020 23:59
Дата підписання: 11.02.2019 00:00
Статус:
Виконаний
2019
Договір № 07-43/19 від 11.02.2019
pdf
Додаткова угода _1 від 24.12.2019 прибирання.pdf
pdf
Дод угода _ 2 від 30 січня 2020 прибирання.pdf
pdf
Додаткова угода _ 3 від 28.02.2020 прибирання.pdf
p7s
sign.p7s