-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33121500-9 Електрокардіографи) НК 024:2023 - 16231 Професійний багатоканальний електрокардіограф НК 031:2024 - Z120503 Електрокардіограф
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-003480-a
Завершена
110 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
d2790749b9864b3cb614c283b2d12300
Внутрішній номер закупівлі:
29902300
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-003480-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №9» Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498694
-
Адреса:
69065, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЩАСЛИВА/ДУДИКІНА, будинок 1/6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна МТВ +380612243700 tatyana_zmdl5@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 11:25 - 29.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 11:25 - 01.08.2026 08:00
Аукціон:
з 03.08.2026 13:14
Період кваліфікації:
01.08.2026 08:00 - 06.08.2026 11:21
Період завантаження договору:
12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 000.00 ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (33121500-9 Електрокардіографи) НК 024:2023 - 16231 Професійний багатоканальний електрокардіограф НК 031:2024 - Z120503 Електрокардіограф