• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Паливо

Бензин марки А-92 – 13000 л, бензин марки А-95 – 1000 л, деетанпропан-бутанізований компонент - 56000л, дизельне паливо – 39000 л

Завершена

2 481 840.00 UAH з ПДВ
Номер: 5282a060c8c748f3b40da2df8b0699cd
Внутрішній номер закупівлі: 2989783
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-28-002373-b   
Замовник: КП "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНО-ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Володимир Миколайович Кучинський +380509548285 kp.spetskombinat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Учасник ПП "ТТ-Нафта" двічі брав участь у торгах. Але закупівля не відбулася згідно Ст.31 п.1"Закону про публічні закупівлі" так як було подано менше 2-х тендерних пропозицій.
Очікувана вартість: 2 481 840.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 109000 літр
Період постачання 08.02.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 14017, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул.Старобілоуська,6 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТТ-НАФТА"

Оскарження: 28.01.2019 15:29 - 08.02.2019 00:00
Ціна пропозиції 2 481 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2019 15:35
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 37c4cc7244ef4188994b49a4af9e0798
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-28-002373-b-b1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТТ-НАФТА"
Номер договору: 60
Сума договору: 2 206 354.92 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 838 629.10 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.02.2019 00:00 - 29.02.2020 00:00
Дата підписання: 11.02.2019 14:09
Статус:
Виконаний
pdf
Договір про закупівлю №60.pdf
pdf
Додаток до договору № 60.pdf
pdf
Додаткова угода №1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №3.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s