• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Moтoтранспортні вантажні засоби

Завершена

2 857 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 3c0aed448ee44be9b009909f53aff945
Внутрішній номер закупівлі: 29896819
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-23-010772-a   
Замовник: Військова частина А4741
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 2 857 000.00 UAH з ПДВ
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобіль PEUGEOT LANDTREK DC 1,9D 6MT 4WD LT 2025 року випуску з додатковою комплектацією
Код ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Кількість 2 штука
Період постачання до 25.07.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІНГЛ АВТО"
Ціна пропозиції 2 857 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.07.2026 16:31
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f5b587c7e53a4452afa307366af744f9
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-23-010772-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СІНГЛ АВТО"
Номер договору: 222/10/26
Сума договору: 2 857 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 380 833.33 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Автомобіль PEUGEOT LANDTREK DC 1,9D 6MT 4WD LT 2025 року випуску з додатковою комплектацією: 1 428 500.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.07.2026 00:00 - 20.11.2026 00:00
Дата підписання: 14.07.2026 16:27
Статус:
Підписаний