-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Друкована продукція
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-010722-a
Завершена
34 803.36
UAH без ПДВ
Номер:
d4868fb8322846b0b579ed3e7226e764
Внутрішній номер закупівлі:
29896723
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-010722-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Захарчук Катерина Миколаївна 380444652426 Zakharchuk.k.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22820000-4 БланкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
34 803.36 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 16:33 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 16:33 - 31.07.2026 12:00
Аукціон:
з 03.08.2026 13:58
Період кваліфікації:
31.07.2026 12:00 - 04.08.2026 10:14
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 803.36 Друкована продукція