-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ємність вертикальна на 750 літрів двошарова - 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-010279-a
Завершена
6 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
9250244043cf4643b1f4f70c79dc5766
Внутрішній номер закупівлі:
29896269
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-010279-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08804689
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Гулякевич +0532567500 o.huliakevych@dsns.gov.ua http://arz.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
6 400.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ємність вертикальна на 750 літрів двошарова (або еквівалент)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Пустовіт Олена Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3799808025
-
Адреса:
39502, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н село Бабайкове вул. Вільна будинок 3
Ціна пропозиції
6 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.07.2026 16:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9207ee3eda464d0ea1da7ecc3a004943
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-23-010279-a-a1
Постачальник:
Пустовіт Олена Михайлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3799808025
-
Адреса:
39502, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н село Бабайкове вул. Вільна будинок 3
Номер договору:
984
Сума договору:
6 400.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Ємність вертикальна на 750 літрів двошарова (або еквівалент): 6 400.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.07.2026 00:00 - 15.12.2026 00:00
Дата підписання:
23.07.2026 15:00
Статус:
Підписаний