• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Стіл учнівський двомісний 1200 на плоскоовальній трубі, 3-6, 4-6, 4-7 ЛДСП; Стілець "Сільвія" або еквівалент; Місце для підготовки дослідів для демонстраційного стола Combi МДФ+HPL; Стіл демонстраційний з МИЙКОЮ Pro МДФ+HPL; Стіл приставний (стіл-помічник) Classic ЛДСП; Модель:Дошка 1П "Стандарт" Навчальна дошка магнітна для крейди 2000х1000 мм АР7198; Стілець шкільний на лижах для 6 ростової групи на круглій трубі HPL АР00424; Стіл учнівський двомісний з полицею УС 21 № 6 ЛДСП АР7198, Стіл письмовий (учителя)

Торги не відбулися

173 500.00 UAH без ПДВ
Номер: dd73e6ed0aba4dd490417cbf85260392
Внутрішній номер закупівлі: 29895412
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-23-009408-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Христина Чабан +380685860978 kristinachaban@ukr.net
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 173 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.07.2026 15:38 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.07.2026 15:38 - 31.07.2026 18:00
Аукціон: з 03.08.2026 13:25
Період кваліфікації: 31.07.2026 18:00 - 04.08.2026 14:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴173 500.00 Стіл учнівський двомісний 1200 на плоскоовальній трубі, 3-6, 4-6, 4-7 ЛДСП; Стілець "Сільвія" або еквівалент; Місце для підготовки дослідів для демонстраційного стола Combi МДФ+HPL; Стіл демонстраційний з МИЙКОЮ Pro МДФ+HPL; Стіл приставний (стіл-помічник) Classic ЛДСП; Модель:Дошка 1П "Стандарт" Навчальна дошка магнітна для крейди 2000х1000 мм АР7198; Стілець шкільний на лижах для 6 ростової групи на круглій трубі HPL АР00424; Стіл учнівський двомісний з полицею УС 21 № 6 ЛДСП АР7198, Стіл письмовий (учителя)