-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
2-х компонентна калібрувальна газова суміш Н2(15%) – Ar у балоні
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-008755-a
Завершена
6 435.00
UAH без ПДВ
Номер:
bd3d3a7357ef41dc8de2b88600734271
Внутрішній номер закупівлі:
29894751
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-008755-a
Замовник:
Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416923
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, Каземира Малевича, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравченко Олександр Русланович 380442052268 krol120996@gmail.com http://www.paton.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 435.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 15:16 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 15:16 - 31.07.2026 16:00
Аукціон:
з 03.08.2026 12:28
Період кваліфікації:
31.07.2026 16:00 - 04.08.2026 14:40
Період завантаження договору:
10.08.2026 00:00 - 20.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 435.00 2-х компонентна калібрувальна газова суміш Н2(15%) – Ar у балоні