-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні матеріали (папір, пружини тощо)
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-008394-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 33 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 33 дні назад
284 673.00
UAH без ПДВ
Номер:
c31b2b2467c943f7860dfeb1344cb22b
Внутрішній номер закупівлі:
29894406
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-008394-a
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сафонова Анна Дмитрівна +380444519786 anna19910101@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
284 673.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 15:09 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 15:09 - 31.07.2026 08:00
Аукціон:
з 03.08.2026 13:21
Період кваліфікації:
31.07.2026 08:00 - 31.07.2026 14:59
Період завантаження договору:
06.08.2026 00:00 - 16.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴284 673.00 Витратні матеріали (папір, пружини тощо)