• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Поставка виробів з дроту для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації

Торги не відбулися

123 473.92 UAH без ПДВ
Номер: c6212a584885485c9495c61a66214b0d
Внутрішній номер закупівлі: 29892600
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-23-006581-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Кизенко Юлія 380979702137 y.kyzenko@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 123 473.92 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.07.2026 14:12 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.07.2026 14:12 - 31.07.2026 09:00
Аукціон: з 03.08.2026 15:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴123 473.92 Поставка виробів з дроту для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»