-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автомобільний бензин А-92 (талони), Дизельне паливо (талони)
Тендер Prozorro UA-2019-01-22-003659-b
Торги не відбулися
614 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 072.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 072.50 UAH
Номер:
3b4bf7df51474805a5a12dc70d699864
Внутрішній номер закупівлі:
2989201
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-22-003659-b
Замовник:
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
38294628
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Мар'їнський район, м.Курахове, вул. Грушева, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Фроленкова +380662218616 mnsmarinka2017@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
614 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 072.50 UAH
Період уточнення:
22.01.2019 17:13 - 01.02.2019 13:00
Період прийому пропозицій:
22.01.2019 17:13 - 11.02.2019 13:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо (талони)
Кількість
10350 літр
Період постачання
04.03.2019 - 10.12.2019
Автомобільний бензин А-92 (талони)
Кількість
10350 літр
Період постачання
04.03.2019 - 10.12.2019