-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Накладка неметалева для ізолюючих стиків залізничних рейок ННІ-65/6 без стикових болтів
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-004263-a
Накладка неметалева для ізолюючих стиків залізничних рейок ННІ-65/6 без стикових болтів
Торги не відбулися
3 360 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
e25722933cf74ead808fb3d8a3f6e076
Внутрішній номер закупівлі:
29890290
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-004263-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шевченко Андрій Валентинович 380567930886 an.shevchenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34940000-8 Залізничне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 360 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 11:49 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 11:49 - 06.08.2026 10:00
Аукціон:
з 07.08.2026 15:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 360 000.00 Лот 1 - Залізничне обладнання