• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Накладка неметалева для ізолюючих стиків залізничних рейок ННІ-65/6 без стикових болтів

Накладка неметалева для ізолюючих стиків залізничних рейок ННІ-65/6 без стикових болтів

Торги не відбулися

3 360 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 8bf2b69cc37846feb43a7606c4108d17
Внутрішній номер закупівлі: 29889335
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-23-003314-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Шевченко Андрій Валентинович 380567930886 an.shevchenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34940000-8 Залізничне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 360 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.07.2026 11:14 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.07.2026 11:14 - 03.08.2026 16:00
Аукціон: з 04.08.2026 12:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 360 000.00 Лот 1 - Залізничне обладнання