-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спреї від комарів та комах
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-002026-a
Завершена
92 202.00
UAH без ПДВ
Номер:
edb144c3cf2e45a2acf543823e24d849
Внутрішній номер закупівлі:
29888056
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-002026-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
92 202.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 10:23 - 28.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 10:23 - 31.07.2026 10:00
Аукціон:
з 03.08.2026 14:29
Період кваліфікації:
31.07.2026 10:00 - 03.08.2026 15:32
Період завантаження договору:
09.08.2026 00:00 - 19.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴92 202.00 Спреї від комарів та комах