-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Послуги з проведення комплексних експертних досліджень укладених договорів ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2026-07-23-001218-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
18 009 381.74
UAH без ПДВ
Номер:
c608608ea1b8402694a4e9b56616c59d
Внутрішній номер закупівлі:
29887241
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-23-001218-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана ЯРМАК 380459658357 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
18 009 381.74 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.07.2026 09:50 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2026 09:50 - 03.08.2026 09:00
Аукціон:
з 04.08.2026 12:35
Період кваліфікації:
03.08.2026 09:00 - 12.08.2026 16:03
Період завантаження договору:
18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 009 381.74 ДК 021:2015 код 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Послуги з проведення комплексних експертних досліджень укладених договорів ПрАТ «Укргідроенерго»)